dokumenty firmy
Biografia

To już rok!

Nie mogę w to uwierzyć, że dokładnie rok temu złożyłam w Urzędzie Miasta dokumenty rejestrujące moją własną działalność. Gdyby ktoś kilka lat wcześniej powiedział mi, że będę prowadzić swoją firmę, to chyba bym go wyśmiała. Ale serce było silniejsze i to ono wskazało mi drogę.

Spore wzruszenie towarzyszy mi, gdy pomyślę, ile wydarzyło się w ciągu tego roku. Jestem ogromnie wdzięczna, że mogę się tym z Tobą podzielić i że jesteś częścią mojego małego sukcesu.

Rok pełen wspaniałych doświadczeń

Rok temu wędrowałam do Urzędu z dokumentami. Towarzyszyła mi wielka ekscytacja, ale też obawa, czy na pewno podejmuję dobrą decyzję. Teraz z perspektywy czasu jestem jej pewna i wiem, że dzięki niej mogę się spełniać.

W ciągu tego roku w moim życiu zawodowym wydarzyło się tak wiele!

 • ukończyłam kolejne szkolenia, podnosząc swoje kwalifikacje i nadal mam apetyt na więcej,
 • nowe dzieci (i rodziny) regularnie dołączają na moje zajęcia — jeśli dobrze liczę, w ciągu tego roku miałam szansę praktykować jogę z ok. 200 wspaniałych młodych ludzi;
 • samodzielnie założyłam sklep internetowy na stronie, do którego trafia coraz więcej osób, a niektóre wracają po każdy kolejny produkt — jestem Wam ogromnie wdzięczna!
 • stworzyłam Pudełka Skarbów Jogi, które do tej pory sprzedały się w liczbie ponad 200 egzemplarzy! A bałam się, że nie sprzedam ani jednego…
produkt roku — Pudełka Skarbów Jogi
 • w każdym miesiącu dołączają do mnie nowi obserwatorzy na Facebooku i Instagramie – tworząc wspaniałą i coraz bardziej aktywną społeczność. Dziękuję, że jesteście!
 • rozpoczęłam wysyłkę newslettera
  Tutaj możesz się zapisać, aby otrzymywać ode mnie regularne maile z inspiracjami i informacjami o nowościach. W podziękowaniu za zapis otrzymasz opowieść jogową “Wróżka Miłości”.
 • odważyłam się na prowadzenie zajęć jogi dla dzieci online — zapraszam na spotkania raz w miesiącu! Kolejne już 19 lutego na Facebooku i Instagramie:
 • reaktywowałam bloga, na którym regularnie będą pojawiać się nowe artykuły,
 • stworzyłam nowe produkty cyfrowe: scenariusze zajęć jogi dla dzieci, tematyczne karty z pozycjami jogi oraz Kalendarz adwentowy z jogą i uważnością.

Z czego jestem najbardziej dumna?

Po tym roku jestem najbardziej dumna z tego, że coraz więcej ludzi dołącza do społeczności Skarbów Jogi (zarówno tej dziecięcej, jak i dorosłej). Cieszę się, że moja kreatywność i pomysły mogą służyć innym, a tym samym sprawiać, że joga dociera do coraz większej liczby dzieci!

Sekret mojego “małego sukcesu”…

Ludzie dość często pytają się, jak to zrobiłam, że ogarnęłam tyle różnych obszarów działalności firmy. Odpowiedzią na to pytanie jest NIEŚWIADOMOŚĆ. Bez niej nie byłabym tu, gdzie teraz jestem. Zakładając firmę, podejmując się tworzenia sklepu, zakładania newslettera czy tworząc Pudełka Skarbów Jogi, nie byłam świadoma, z czym to wszystko się wiąże… Nie wiedziałam, ile czasu będzie mnie to wszystko kosztowało, ile wysiłku, samozaparcia i stawiania czoła przeciwnościom…

Na szczęście, gdy moje serce mi coś podpowie i się już na to zdecyduję, to brnę do końca. Tutaj już stery przejmuje konsekwencja, na którą ma wpływ wiele czynników i motywatorów.

Bez tego by się to nie udało — czyli co mnie motywuje!

Skrzydeł i motywacji do działania dodaje mi:

 • podążanie za głosem serca — wiara w to co robię i spełnianie się w tym;
 • uśmiechy dzieci na zajęciach, ich okrzyki radości i wdzięczność na zakończenie zajęć;
 • świadomość, że spełniam swoje marzenia;
 • wsparcie ze strony bliskich i przyjaciół oraz ludzi, którzy tworzą społeczność Skarbów Jogi;
 • słowa uznania, recenzje, pozytywne komentarze, polubienia i udostępnienia postów — wszystkie Wasze reakcje są dla mnie bardzo ważne i dodają mi wiatru w żagle,
 • radość z działania i jego efektów — sama dobrze bawię się na zajęciach z dziećmi. Poza tym przyjemność sprawia tworzenie dla Was i dzielenie się pomysłami.

Zostaniesz ze mną kolejny rok?

Bardzo dziękuję Ci, że ze mną jesteś! Chciałabym, aby nasza “relacja” trwała, jak najdłużej i jak najlepiej Ci służyła. Dlatego też mam do Ciebie prośbę. Czy możesz poświęcić mi kilka minut?

Przygotowałam ankietę, aby lepiej poznać Twoje potrzeby i skonsultować z Tobą moje plany. Dzięki Twoim odpowiedziom będę mogła zadziałać tak, aby jeszcze bardziej Cię inspirować oraz tworzyć treści (i materiały), które będą dla Ciebie użyteczne.

Będę ogromnie wdzięczna, jeśli zdecydujesz się mi pomóc.

W podziękowaniu przygotowałam dla Ciebie małą niespodziankę do pobrania (“Bransoletki z afirmacjami“), dostępną po wypełnieniu ankiety.

Wdzięczność

Bardzo Ci dziękuję, że dobręłaś/ąłeś do końca tego artykułu. Jest mi niezwykle miło, że poświęciłaś/eś swój czas, aby przejść ze mną przez wspomnienia zeszłego roku. Jeżeli masz ochotę, zostaw kilka słów w komentarzu — chętnie poznam Twoje refleksje i spostrzeżenia.

Dziękuję, że jesteś!

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Twój koszyk
0