joga dla dzieci

Witaj na webinarze!

Bardzo się cieszę, że zdecydował*ś się dołączyć do webinaru “Joga dla dzieci jako zajęcia wspierające integrację i współpracę w grupie”. Już wkrótce zaczynamy!

Webinar odbędzie się na YouTube. Zachęcam Cię do zalogowania się na swoje konto Google, aby móc zadawać pytania i uczestniczyć w dyskusji.

Kliknij przycisk poniżej, aby wziąć udział w webinarze:

UWAGA!

Nagranie webinaru dostępne będzie TYLKO do godziny 20.00 w niedzielę 28 kwietnia 2024.

Po tym czasie bezpłatny dostęp zniknie. Nie przegap!

👉 Aby uzyskać CERTYFIKAT udziału w wyzwaniu, wypełnij formularz, który znajduje się pod adresem: https://landing.mailerlite.com/webforms/landing/z9l7d5


Link do wygenerowania certyfikatu zostanie wysłany w czwartek 1 maja w okolicy południa.


agnieszka wyrembak

Nazywam się Agnieszka Wyrembak i zaplanowałam ten webinar, ponieważ każdego dnia obserwuję, jak joga dla dzieci wspiera rozwijanie umiejętności społecznych.

Jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, nauczycielem metodą Montessori, pedagogiem, socjologiem oraz instruktorem jogi dla dzieci i młodzieży, jogi rodzinnej i trenerem metod relaksacyjnych dla dzieci.

Cieszę się, że będę mogła podzielić się z Tobą swoim ponad 12-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz pokazać Ci, że praktyka jogi i uważności z dziećmi potrafi zdziałać cuda i wspaniale wpłynąć na ich rozwój.

Twój koszyk
0