uważna komunikacja z dziećmi

Witaj na webinarze!

Bardzo się cieszę, że zdecydował*ś się dołączyć do wyzwania „Uważność jako wsparcie relacji z dzieckiem” i już wkrótce zobaczymy się na webinarze „Uważność w komunikacji i na co dzień”.

Webinar odbędzie się na YouTube. Zachęcam Cię do zalogowania się na swoje konto Google, aby móc zadawać pytania i uczestniczyć w dyskusji.

Kliknij przycisk poniżej, aby wziąć udział w webinarze:

UWAGA!

Nagranie webinaru dostępne będzie TYLKO do godziny 18.00 w niedzielę 20 listopada 2022.

Po tym czasie bezpłatny dostęp zniknie. Nie przegap!

👉 Aby uzyskać CERTYFIKAT udziału w wyzwaniu, wypełnij formularz, który otrzymasz w mailu w sobotę 19 listopada.


Nazywam się Agnieszka Wyrembak i zaplanowałam ten webinar, ponieważ wierzę w to, że uważna komunikacja oraz codzienna praktyka mindfulness potrafią wyposażyć dzieci w umiejętności i narzędzia, które zapewnią im szczęśliwe życie.

Jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, nauczycielem metodą Montessori, pedagogiem, socjologiem oraz instruktorem jogi dla dzieci i młodzieży, jogi rodzinnej i trenerem metod relaksacyjnych dla dzieci.

Cieszę się, że będę mogła podzielić się z Tobą swoim ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz pokazać Ci, że praktyka jogi i uważności z dziećmi potrafi zdziałać cuda i wspaniale wpłynąć na ich rozwój.