Pracujesz z dziećmi w wieku od 3 do 8 lat i poszukujesz pomysłów na ciekawe i rozwijające zajęcia?

Przeprowadź niezapomniane zajęcia jogi dla dzieci bez poświęcania wolnego czasu na przygotowania!

Skorzystaj z gotowych materiałów do zajęć oraz webinarów, które poszerzą Twój warsztat pracy, sprawiając, że dzieci nie będą chciały wychodzić z zajęć!

Skarbiec jogi dla dzieci

Drzwi zamykają się za:

Dni/ dzień
Godziny
Minuty
Sekundy

Czy Ty także chciałabyś:

poświęcać swój wolny czas na to, co lubisz najbardziej?

uzyskiwać wsparcie, gdy czujesz, że potrzebujesz pomocy?

przestać przeszukiwać internet, aby znaleźć wartościowe materiały i mieć dostęp do bazy z wszystkim, czego potrzebujesz, aby z powodzeniem przeprowadzić zajęcia?

mieć łatwy dostęp do odpowiedzi na nurtujące Cię pytania związane z pracą z grupą?

Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco, czytaj dalej!

Bo mam dla Ciebie coś, czego jeszcze nie było!

Skarbiec jogi dla dzieci to platforma subskrypcyjna z wszystkim, czego potrzebujesz do praktyki jogi z dziećmi. 

Zawarte w nim gotowe materiały i szkolenia pozwolą Ci:

Zebranie wszystkich potrzebnych do zajęć materiałów oraz szkoleń tematycznych znacznie ułatwi Ci przygotowanie zajęć. Nie będziesz musiała przeszukiwać “miliona” różnych stron w poszukiwaniu inspiracji i podpowiedzi. W Skarbcu wszystko znajduje się w jednym miejscu, do którego bardzo łatwo dotrzesz.

Wrota Skarbca otwarte będę tylko do 28 lutego!

Po tej dacie Skarbiec zostanie zamknięty na kilka miesięcy!  Kolejna możliwość dołączenia pojawi się najprawdopodobniej dopiero we wrześniu w wyższej cenie!

Nie wiesz, czy to dla Ciebie?

Sprawdź, czy to o Tobie:

Czy Ty też masz dość pracy w swoim wolnym czasie? Nawet nie wiesz, jak dobrze znam to zmęczenie i narastające uczucie irytacji i frustracji. Nie dość, że praca, którą lubisz, przestaje Cię cieszyć, to jeszcze wpływa to na Twoje relacje z najbliższymi.

A może chciałabyś skorzystać z jogi dla dzieci na swoich lekcjach, ale czujesz, że wciąż brakuje Ci wiedzy i kompetencji? W konsekwencji odkładasz to na później, rezygnując z pozytywnych efektów praktyki.

Możliwe, że działasz już z jogą dla dzieci, ale obserwujesz coraz mniejsze zaangażowanie uczestników, materiały, z których korzystasz, zaczynają je nudzić, a Ty nie wiesz już, gdzie szukać kolejnych…

Pozwól, że opowiem Ci swoją historię…

Kilka lat temu byłam nauczycielką przedszkola i nie bardzo wierzyłam w siebie.  Każdego dnia pracowałam 8 godzin z dziećmi w przedszkolu, a później kolejne 2 – 3 godziny w domu poświęcałam na przygotowanie nowych materiałów. Bez nich dzieci się nudziły i trudno było z nimi pracować. Z każdym kolejnym rokiem czułam się bardziej wypalona i zrezygnowana w związku z brakiem wsparcia przełożonych i ich niechęcią do wprowadzania innowacji. 

Gdy nadeszła pandemia pojawił się pomysł prowadzenia zajęć jogi dla dzieci online dla wychowanków przedszkola. Tak oczarował mnie ten świat, że po zakończeniu lockdownu zaczęłam prowadzić jogę po godzinach pracy w przedszkolu. W końcu czułam, że zaczynam się realizować.  Chciałam wprowadzać te zajęcia także do przedszkola, ale nie spotkało się to jednak z aprobatą dyrekcji. 

Coraz trudniej było mi łączyć mi 40-godzinny etat w przedszkolu z 9 dodatkowymi godzinami pracy podczas prowadzenia jogi dla dzieci i kolejnymi spędzonymi na przygotowaniu zajęć. Byłam coraz bardziej zmęczona i zniechęcona do pracy w przedszkolu. W końcu podjęłam decyzję i złożyłam wypowiedzenie. Co ciekawe, nie czułam strachu czy lęku, że sobie nie poradzę. Wstąpiła we mnie niesamowita wiara w siebie i pewność, że podjęłam właściwą decyzję

Obecnie prowadzę kilkanaście godzin zajęć jogi dla dzieci tygodniowo, które przynoszą większy dochód niż etat w przedszkolu. Pozwalają mi także na rozwijanie biznesu online i dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z innymi. Czuję, że jestem na właściwej drodze.

Czując wdzięczność, że dotarłam do tego punktu swojego życia, przybywam dzisiaj do Ciebie z czymś, co pomoże Ci wniknąć w świat jogi dla dzieci i poczuć się pewnie podczas prowadzenia zajęć!

SKARBIEC JOGI DLA DZIECI

to pierwsza w Polsce platforma subskrypcyjna z opracowaniami zajęć jogi z dziećmi!

Znajdziesz w niej co miesiąc nowe:

GOTOWE TEMATYCZNE OPRACOWANIE ZAJĘĆ

składające się ze scenariusza, zestawu kart z pozycjami jogi oraz gier planszowych), z którym przygotujesz się do zajęć w kilka minut, zamiast kilku godzin

SZKOLENIE LUB WEBINAR

z którymi rozwiniesz swój warsztat pracy i wprowadzisz wiele innowacji do zajęć,

NAGRANIA ZAJĘĆ JOGI DLA DZIECI ONLINE

dzięki którym zobaczysz, jak pracuję i będziesz mogła czerpać z mojego doświadczenia.

A także:

MATERIAŁY DO POBRANIA

(np. dyplomy, szablony planu zajęć, arkusze do podsumowania zajęć), które urozmaicą i wzniosą na wyższy poziom Twoje zajęcia

10-MINUTOWE ĆWICZENIA

które pozwolą Ci wprowadzać elementy jogi szybko i sprawnie w dowolnym momencie

Dostęp do Skarbca możliwy jest jedynie do 28 lutego!

Kolejne otwarcie wrót nastąpi najprawdopodobniej dopiero we wrześniu!

OPINIE O MOICH PRODUKTACH:

Skarbiec jogi dla dzieci poprowadzi Cię do:

To, co znajdziesz w Skarbcu, to wynik mojego ponad 12-letniego doświadczenia w pracy z dziećmi oraz rezultat ukończonych przeze mnie szkoleń, kursów, studiów i treningów, które kosztowały mnie już spokojnie ponad 25 tysięcy zł. Moja przygoda z pracą z dziećmi i młodzieżą bywała kręta… Popełniałam wiele błędów i godzinami dochodziłam do rozwiązań. Zrozumiałam, że w tej profesji warto się uczyć, czerpać z doświadczenia innych osób i sięgać po wiedzę specjalistyczną. 

Skarbiec jogi dla dzieci pozwoli Ci uniknąć powielania tych samych błędów, zszarganych emocji i wielu godzin poświęconych na przygotowanie materiałów. Nie będziesz musiała dochodzić do wszystkiego sama, skacząc po różnych szkoleniach, nieskończonej liczbie stron www i książek) ! Zamiast tego dostaniesz gotowe rozwiązania “podane na talerzu”. 

No dobrze, ale ile to kosztuje?

To, co znajdziesz w Skarbcu od razu po dołączeniu to:

O łącznej wartości 400 zł

W każdym kolejnym miesiącu będą dodawane nowe materiały, więc “wartość Skarbca” będzie wzrastać. 

Kiedy omawiałam planowaną zawartość Skarbca na spotkaniu biznesowym, dziewczyny sugerowały, aby comiesięczna opłata wynosiła ponad 100 zł.  

Tymczasem miesięczny dostęp do Skarbca to jedyne 49 zł

czyli tylko 1,6 zł dziennie. Jeśli mogę być szczera, to pewnie nie zauważyłabyś, nawet gdyby taka kwota zniknęła Ci z portfela!

W tej kwocie nie uda się zjeść dobrego obiadu na mieście, ani kupić bluzki lub spodni dobrej jakości. A pewnie więcej wydajesz na papier do ksero i materiały papiernicze do pracy!

Wystarczy, że w ciągu miesiąca 2 dzieci przyjdzie do Ciebie raz na zajęcia i zwróci Ci się inwestycja w Skarbiec. 

Co więcej, decydując się na zakup dostępu TERAZ, otrzymujesz dożywotnią gwarancję obecnej ceny!  Oznacza to, że w momencie podniesienia ceny za dostęp do Skarbca, Ty nadal będziesz płacić tylko 49 zł, jeśli utrzymasz ciągłość subskrypcji. 

Dostęp do Skarbca możesz uzyskać na dwa sposoby

Dostęp miesięczny (subskrypcja)

49 zł/ miesiąc

Dostęp półroczny

270 zł (oszczędzasz 24 zł)

Wrota do Skarbca zamykają się za:

Dni/ dzień
Godziny
Minuty
Sekundy

Wyobraź to sobie…

Za 49 zł miesięcznie:

odzyskujesz swój wolny czas

podnosisz swoje kwalifikacje i uzyskujesz odpowiedzi na swoje pytania

masz świetnie przygotowane zajęcia jogi i wiele inspiracji do codziennego wykorzystania

Taka cena obowiązuje tylko w tej edycji!

Gdy w środę 28 lutego zamkną się wrota do Skarbca, cena ta zniknie na zawsze! Ale nie dla Ciebie, jeśli zdecydujesz się dołączyć właśnie teraz i postanowisz kontynuować subskrypcję!

Nie rezygnuj kolejny raz z wprowadzenia jogi do dziecięcego życia, wiedząc. jak pozytywnie wpływa na ich funkcjonowanie.
Nie wpadaj znowu w pułapkę “Zosi samosi”, która prowadzi do przemęczenia, utraty motywacji i radości z wykonywanej pracy.

UWAGA! MAM JESZCZE COŚ SPECJALNEGO!

Sprawdź Bonusy, które dla Ciebie przygotowałam:

Jedyne ryzyko, jakie ponosisz to 49 zł. 

Nie ma zobowiązania, możesz zrezygnować w każdej chwili.

Jak wygląda scenariusz zajęć jogi dla dzieci?

Każdy scenariusz zajęć składa się:

Każdy scenariusz poprowadzi Cię krok po kroku przez poszczególne etapy zajęć. Co więcej, wszystkie aktywności są dokładnie opisane! Nie musisz się więc martwić, że nie znasz jakiegoś ćwiczenia.

A co znajdziesz na karcie z pozycjami?

Każda karta z asaną (pozycją jogi) to:

Dzięki takiej prezentacji pozycji z łatwością odnajdziesz się w asanie, nawet jeśli nie masz dużego doświadczenia z jogą. Karty pomogą dzieciom odwzorować pozycję oraz odnaleźć się w narracji opowieści jogowej. 

Do każdego zestawu dołączone są także 3 GRY PLANSZOWE!

Dodatkowo, do każdego tematycznego zestawu dodane są gry planszowe (memory, kości i wirujące asany) z pozycjami jogi!

Dołączając do Skarbca, od razu zyskujesz dostęp do materiałów zorientowanych wokół:

Dnia Niedźwiedzia Polarnego

Przedwiośnia

(do praktyki na krześle)

Dziecięcego świata zabawy

Sprawdź, kto podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz odpowie na Twoje pytania na webinarach w Skarbcu w ciągu nadchodzących 6 miesięcy:

Ola Lewandowicz

instruktorka jogi dla dzieci i dorosłych, działająca pod szyldem “Balasana - joga dla dzieci i dorosłych”, która opowie o tym, jak nawiązać współpracę z placówkami i zacząć prowadzić jogę dla dzieci

Adam Ślęczek

instruktor jogi, psycholog, prowadzący szkołę jogi “Joga u źródeł”, który poprowadzi warsztat asan, wyjaśniając zastosowanie i korzyści płynące z praktyki poszczególnych grup asan

Joanna Podgórska

terapeutka integracji sensorycznej, instruktorka masażu Shantala, instruktorka jogi dla dzieci, działająca pod szyldem Sensonauka, która opowie o tym, jak poprzez jogę wspierać terapię integracji sensorycznej

Piotr Bielski

instruktor jogi śmiechu i autor metody Alchemii Radości, zaproponuje aktywności związane z jogą śmiechu, które z łatwością można wprowadzić do pracy z dziećmi

Małgorzata Kozłowska

terapeutka, psychoterapeutka, trenerka jogi integralnej dla dzieci, tworząca Pełnię mocy. Gosia podpowie, jak prowadzić zajęcia jogi z dziećmi z wyzwaniami rozwojowymi

Kinga Kulczycka

nauczycielka, coachka i korepetytorka, która opowie o tym, jak komunikować się z dziećmi, aby zwiększać ich motywację do zaangażowania się w zajęcia

Powyższe tematy szkoleń są odpowiedzią na potrzeby zgłoszone przez społeczność Skarbów Jogi dla dzieci w ankiecie.

Ale to nie wszystko!

Krótkie 10-minutowe ćwiczenia pomogą Ci sięgnąć po jogę w dowolnym momencie. Wystarczy, że odpalisz YouTube i zaprosisz wychowanków do wykonania ćwiczenia. W ten sposób zapobiegniesz narastaniu napięcia w Waszych relacjach i zadbasz o koncentrację, wyciszenie i relaksację uczniów. 

 

Wśród ćwiczeń znajdziesz:

Koncentrację na zmysłach,

Zimową relaksację wg Jacobsona,

Koncentrację na emocjach,

Ćwiczenie sprzyjające wyciszeniu,

Ćwiczenie oddechowe z ołówkiem.

W ciągu najbliższych miesięcy możesz spodziewać się gotowych opracowań zajęć m. in. o tematyce:

Dnia lasu

Dnia Ziemi

Różnych rodzajów sportów

Zobacz, jak moje materiały pomagają innym:

DOŁĄCZ JUŻ TERAZ!

Nie zastanawiaj się długo! Wrota Skarbca zostaną ponownie otwarte we wrześniu! Co więcej, decydując się na zakup teraz, otrzymujesz dożywotnią gwarancję obecnej ceny!  Oznacza to, że w momencie podniesienia ceny za dostęp do Skarbca, Ty nadal będziesz płacić tylko 49 zł, jeśli utrzymasz ciągłość subskrypcji.

Decyzja należy do Ciebie!

Nie zmieniasz nic i dalej frustrujesz się przeznaczaniem czasu wolnego na pracę?

czy

Kupujesz dostęp teraz w możliwie najniższej cenie i korzystasz z gotowych rozwiązań?

Przypomnę ostatni raz, że dzięki uzyskaniu dostępu do Skarbca jogi dla dzieci zyskasz:

WIĘCEJ WOLNEGO CZASU

gotowe scenariusze załatwią sprawę przygotowywania zajęć

POSZERZENIE WŁASNYCH KOMPETENCJI

a co za tym idzie więcej punktów do sprawozdania z awansu zawodowego

WIĘCEJ ENERGII NA ZAJĘCIA Z DZIEĆMI

nie stracisz jej bezsensownie przeglądając internet w poszukiwaniu inspiracji i opracowywaniu zajęć

PORZĄDEK

wszystkie potrzebne do zajęć materiały znajdziesz uporządkowane w jednym miejscu

ZAANGAŻOWANIE WYCHOWANKÓW

poszczególne propozycje są przemyślane i dostosowane do ich potrzeb

SPOKÓJ

poszczególne ćwiczenia pozytywnie wpłyną także na Twoje samopoczucie

PAMIĘTAJ! Uzyskanie dostępu do Skarbca możliwe jest jedynie do 28 lutego!

Wrota zostaną otwarte kolejny raz najprawdopodoniej dopiero jesienią!

Dlaczego masz zaufać właśnie mnie?

Nazywam się Agnieszka Wyrembak i jestem założycielką bloga Skarby jogi dla dzieci. Dzielę się tam swoim doświadczeniem związanym z byciem pedagogiem i nauczycielem, a także instruktorem jogi dla dzieci i młodzieży, jogi integralnej dla dzieci oraz trenerem oddechu dzieci i trenerem metod relaksacyjnych dla dzieci. 

Pomagam dorosłym wprowadzić jogę do dziecięcego życia ponieważ wierzę, że dostarczając dzieciom odpowiednich narzędzi dajemy im szansę na szczęśliwe życie. Z moich produktów i materiałów skorzystało już ponad 1400 osób, a wiele z nich wróciło po kolejne. W “świecie offline” prowadzę zajęcia jogi dla dzieci i młodzieży od 1 roku życia do 17-tego. Słynę z kreatywności, podejścia do dzieci opartego na szacunku i tworzenia ciekawych zajęć jogi, z których dzieci nie chcą wychodzić.

agnieszka wyrembak

FAQ - czyli najczęściej zadawane pytania:

Materiały w Skarbcu i sklepie nie dublują się. W Skarbcu znajdziesz podobną formę materiałów (scenariusze, karty z pozycjami, gry planszowe, szkolenia), ale o zupełnie innej tematyce. 

Tak, po złożeniu zamówienia zostanie automatycznie wygenerowana i wysłana faktura na podany adres mailowy.

Możesz w każdej chwili zrezygnować ze Skarbca, anulując swoją subskrypcję na koncie klienta.

Wystarczy, że po zalogowaniu na konto klienta przejdziesz do zakładki “Moje subskrypcje”, a następnie wciśniesz przycisk “Anuluj”.

Na pewno! W pierwszym mailu po zakupie subskrypcji otrzymasz ode mnie instrukcję video, która oprowadzi Cię po platformie i pokaże jak z niej skorzystać. Stały dostęp do tego nagrania będziesz miała także na platformie w sekcji “Tu zacznij”. 

Wszystkie spotkania na żywo będą odbywały się w czwartki w godzinach 18.00/19.00, aby łatwiej było Ci w nich uczestniczyć.

Szkolenia oraz sesje pytań i odpowiedzi będą nagrywane, a nagrania pojawią się na platformie kolejnego dnia.

Gotowe opracowania zajęć oraz materiały dodatkowe znajdziesz w sekcjach “Tematyczne opracowania zajęć” oraz “Do pobrania”. Pod odpowiednim tytułem odnajdziesz tam linki do materiałów, po kliknięciu których pobierzesz materiały na swoje urządzenie elektroniczne. 

Twój koszyk
Twój koszyk jest pusty
Rozpocznij zakupy!
0